Forårsopvisning/afslutning lørdag d. 28. marts 2020

Sæt kryds i kalenderen
 
   
Dagens program
Kl. 10.00 Indmarch
Velkomst v/
Fællessang
Kl. 10.30 Mor/Far-Barn - H-H x2, SKIC, Korsholm og Rønbæk x2 - Else, Lisbet, Tanja,
Thilde, Vivi, Lotte, Camilla, Kristina, Anja, Ida, Mette
 
Kl. 10.55 DGI Østjylland Juniorhold - Gæstehold
Kl. 11.25 Motorisk træning 0.-4. kl. Rønbæk - Kamilla, Iben og Nanna
Kl. 11.35 Spilopper 4-5 år SKIC - Katrine, Anne, Anja, Anja, Hanne, Helene, Line,
Solvej
Tons og tummel SKIC - Laura, Louise, Karoline, Mette, Tilde, Victoria
 
Kl. 11.47 Spilopper 4-5 år HH Malene, Lisbet, Alberte, Charlotte, Cirkeline, Maja H, Maja K
Spilopper 4-5 år Rønbæk Edith, Lauritz, Ester, Helene, Ida, Jakob, Julie,
Laura, Maja, Nanna, Selma
Kl. 12.02 Instruktøropvisning Astrid, Cecilie, Dicte Felix, Natascha, Niels
Kl. 12.22 Begynderspringpiger 5-6 år RIC - Liva, Edith, Emma, Emma-Marie, Johanne,
Josefine, Julie, Karla, Kristine, Lærke, Mia, Rikke, Signe, Sille, Therese
Kl. 12.37 Pauseaktivitet
Kl. 12.52 Drengefræs 5-6 år RIC- Merete, Tage, Alexander, Andreas, Caroline, Cecilie,
Elias, Jonathan, Kristian, Malthe, Marie, Rasmus, Simon, Thea.
Springdrenge 1.-2. kl. RIC Tage, Aksel, Elias, Hugo, Kristian, Lasse, Magnus,
Malthe, Ole, Rasmus, Sander
Kl. 13.12 Acro Natascha, Laura, Jesper, Dicte
Kl. 13.18 Springpiger 0.-2. kl. RIC-  Rikke, Astrid, Esther, Ida-Marie, Karoline, Katrine,
Maja, Martha, Maya, Miriam, Nikoline, Nora, Olivia, Sanne, Vigga
Kl. 13.35 Springpiger 1.-3. kl. RIC Dicte, Kirstine, Mathilde, Emma, Kristine, Lærke,
Mathilde, Merete, Nanna, Stine, Suhila, Therese, Wilma
Kl. 13.52 Rytmepiger 1.-3. kl. RIC Ane, Sine, Sofie
Kl. 14.02 Springrødder 7-9 år. SKIC - Malene, Randi, Amalie, Laura My, Laura,
Mette Marie
Kl. 14.17 Ungeholdet Frederik, Inge, Johanne og Dicte
Kl. 14.39 Zumba - Søften - Jeanette
Kl. 14.49 Springpiger 3.-4. kl. RIC - Heidi, Helle, Lone, Cecilie, Jesper, Laura, Magnus,
Oliver, Rebekka, Stefanie, Thea
Kl. 15.04 Rytmepiger 3.-7. kl. SKIC Cecilie, Louise, Sarah, Helene
Rytmepiger 4.-7. kl. RIC Astrid og Rosa
 
Kl. 15.23 Springdrenge 3.-6. kl. RIC - Niels, Jesper, Carsten, Emil, Magnus, Mathias,
Peter, Sander
Kl. 15.35 Springpiger 4.-5. kl. RIC -  Holger, Sanne, Felix, Jesper, Lauritz, Mathilde,
Oliver, Signe
Kl. 15.55 Juniorholdet Rytme og Spring 6.-9. kl. RIC -  Emilie, Isabella, Laura,
Jesper, Louise, Frederik, David, Felix, Holger, Jim, Marcus, Morten, Niels
Kl. 16.25
Tak for i dag
Hinnerup Gymnastik Det sociale fællesskab - Den personlige glæde - Den gymnastiske udfordring